Rodzinne wakacje all inclusive w ciepłych krajach

Rodzinne wakacje all inclusive

Gdy wyobrażasz sobie rodzinne wakacje marzeń, to przed oczami rysuje Ci się widok dzieci roześmianych w hotelowym basenie, żony w śnieżnobiałym szlafroku zmierzającej na rytuału kąpieli błotnej i Ciebie na leżaku skąpanym w słońcu z drinkiem w dłoni. Czy wiesz, że żeby to wszystko przeżyć, nie musisz wybierać oferty na wakacje all inclusive?

Budżet

Wakacje all inclusive mogą z pozoru wydawać się tańsze. Pomyśl jednak, że możesz spełnić potrzeby swoich najbliższych, wybierając hotel przyjazny rodzinie, który w ramach początkowej ceny pakietowej zapewnia mnóstwo atrakcji i w niczym nie ustępuje wakacjom all inclusive.

Na co warto zwrócić uwagę?

Dlatego przed dokonaniem rezerwacji należy dokładnie sprawdzić, co jest i nie jest objęte gwarancją. Istnieją obszary do zbadania, które obejmują więcej niż normę w ramach stawek all-inclusive.

Posiłki

Jeśli chodzi o całkowity budżet, to często zdarza się, że tylko posiłki w głównym bufecie są pokryte kosztem wyjazdu, co oznacza, że ​​musisz zapłacić dodatkowo za jedzenie w jednej z hotelowych restauracji serwujących dania do wyboru z karty. Decydując się na droższy poziom podstawowego pakietu, może się okazać, że masz prawo do jednej lub dwóch kolacji à la carte w tygodniu. Całodobowa obsługa pokoju dostępna jest bez dodatkowych opłat niezależnie od oferty.

Napoje

Wiele wakacji typu all inclusive ogranicza gości do lokalnych napojów alkoholowych, co oznacza, że ​​importowane piwo, koktajle i bardziej wyrafinowane wino muszą zostać opłacone. Dlatego wybierając się na rodzinne wakacje warto wybrać hotel, który nam odpowiada niekoniecznie w ramach wakacji all inclusive i płacić za napoje, które akurat mamy ochotę spożywać.

Zajęcia dodatkowe i atrakcje

To kolejne pole minowe. Wycieczki, sporty wodne, zajęcia sportowe i zabiegi spa nie zawsze są wliczone w cenę w hotelach z opcją all-inclusive i mogą znacząco zwiększyć całkowity rachunek za rodzinne wakacje. Zamiast decydować się na wakacje all inclusive, wystarczy wyszukać hotel przyjazny rodzinie, który z góry zapewnia wiele atrakcji, jak np. basen, wypożyczalnia rowerów, sprzętów do uprawiania sportów wodnych, a nawet bezpłatnego korzystania z hotelowego spa.

Opieka nad dzieckiem

Z reguły warunki ogólne obejmują bezpłatny udział w klubach wakacyjnych dla starszych dzieci. Jednak ze względu na wyższy stosunek liczby personelu do liczby dzieci, wymagany w przypadku młodszych pociech – osoby poniżej 3 lub 4 lat – muszą płacić niezależnie od tego, czy są to wakacje all inclusive czy tradycyjny urlop.

Planowanie wakacji

W tych trudnych gospodarczo czasach takie podróże all inclusive brzmią zachęcająco i kuszą podróżnych tym, że wszystko jest wliczone w cenę. Ich głównym punktem sprzedaży jest to, że płacąc jedną cenę za wszystko z góry, wiesz, ile kosztuje Twoja podróż. Pomyśl jednak, że znajdując odpowiedni hotel przyjazny rodzinie, z szeroką ofertą w ramach podstawowego pakietu, możesz zadowolić swoich najbliższych i nie nadwyrężać przy tym domowego budżetu.